خانه
عمل بلفاروپلاستي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دکتر عمرانی فرد   
شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 08:35

پلك ها به مرور زمان دچار افتادگي و داراي چروك و داراي پف مي شوند . افتادگي پلك ها ممكن است همراه با افتادگي ابروها باشند كه لازم است كه ابروها و پيشاني نيز بالا برده شود پلك مجموعه اي از عضلات مخصوص باز نمودن و بالا بردن پلك و بك لايه نگهدارند و سپتوم است و ضمنا چربي در دو طرف ناحيه وجود دارد ولي پس از آن با افزايش سن يا به دلايل ديگر ممكن است چربي از ناحيه سپتوم به بيرون زده شود و جهت پف چشم را ايجاد مي نمايد عمل بلفاروپلاستي شامل برداشتن پوست و چربي اضافي و ترميم سپتوم بشرح اوربيتال است كه ميتوان براي هر چهار پلك ايجاد نمود محل انسزيون و برش بسيار ظريف مي باشد و به زردي كم رنگ و محو مي شود اين عمل را ميتوان با بيحسي موضعي و با بيهوشي عمومي و يا به صورت سرپايي انجام داد .


 

از عوارض عمل ممكن است حالت التهاب يا باز نمودن پلك ها هنگام خواب و يا نامساوي بودن دو چشم باشد كه به تدريج رفع مي شود و يا با عمل جراحي مجدد قابل حل مي باشد. در مواردي علت افتادگي پلك افتادگي بيش از حد ابرو و پيشاني است كه با بالا بردن ابرو و Lifting پيشاني حل مي شود.

 
 

تقویم

شنبه, 03 اسفند 1398

آدرس مطب

اصفهان - خيابان شمس آبادي - چهارراه عباس آباد - ساختمان ملک - طبقه چهارم تلفن مطب : 2360839 -0311 برنامه بیمارستانیآقای دکتر عمرانی فرد