خانه
صفحه اصلی
كراينوسيتوسنوزيز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دکتر عمرانی فرد   
شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 08:33

بسته شدن زودرس سوچورها و يا به فارسي ملاجها تحت عنوان كراينوسينوستوزيز گفته مي شود چنانچه يك ملاج به تنهايي بسته شود اثرات بر رشد مغز و افزايش فشار مغز ندارد و چنانچه چندين سوچور با هم بسته شود. باعث كاهش رشد مغز و افزايش فشار مغزي ميشود بسته شدن زوردرس سوچور و يا ملاجها باعث اثرات ثانويه به ساير استخوانها و ساختمان صورت مي شود مثلا در اثر بسته شدن يك طرفه سوچور كرونه آل باعث انحراف محور بيني و جابجايي و سقف كره چشم مي شود.

ادامه مطلب...
 
پتوز و افتادگي Breast مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 08:25

افتادگي و پتوز پستان بدنبال كاهش وزن زايمان و با شيردهي و يا با افزايش سن ديده مي شود. براي اصلاح افتادگي و پتوز روشهاي متعددي پيش بيني شده است كه در درمان موثر بوده است ولي محل برش نمايان است كه تدريج كم رنگ و محو مي شود. در مواردي افتادگي پستان را مي توان با استفاده از پروتز پستان اصلاح نمود.

 
عمل بزرگ نمودن پستان ها Breast Augmentation مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 08:25

پستانها ممكن است به طور اوليه كوچك باشند و يا اين كه از نظر بيمار اندازه دلخواه نباشد. در اين موارد با استفاده از پروتز بيمار تحت عمل بزرگ نمودن پستانها قرار مي گيرد و در مواردي مثل سندرم Poland به طور مادرزادي يكي از سينه ها كوچك است با اصلا وجود ندارد.

پستان را ميتوان با استفاده از تزريق چربي نيز بزرگ نمود كه در اين روش در مواردي كه پستان خيلي كوچك نيست به كار مي رود چون نياز به تزريق مجدد دارد بعنوان يك روش دائمي توصيه نمي شود

ادامه مطلب...
 
نکات عمل كوچك نمودن پستان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 08:23

پستان ممكن است به طور اوليه و يا به طور ثانويه دچار بزرگي شود. بزرگي پستان ممكن است در سن كم و يا سنين بالا باشد. اثرات بزرگي پستان علاوه بر اثرات زيبايي ممكن است باعث درد گردن و شانه و همچنين باعث درماتيت پوست ناحيه زير سينه و بين دو پستان شود. ممكن است بزرگي پستان به اندازه اي باشد كه فعاليت ورزشي روزمره بيمار را دچار اختلال نمايد كوچك نمودن پستان در مواردي كه خطر سرطان پستان وجود دارد و يا فاكتورهاي هشدار دهنده اي در اين مورد مورد وجود دارد و يا در افرادي كه از نظر ژنتيك مستعد مي باشد مي تواند كمك كننده باشد.

ادامه مطلب...
 
ليزر ليپوليز چيست ؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 26 تیر 1391 ساعت 04:55

ليپو ليز
ليپوليز به معناي تزريق چربي است ، اما به طور شايع به مفهوم تخريب بافت چربي يا كاهش بافت چربي به كار ميرود .
روش هاي مختلفي براي ليپوليز وجوددارد :
1. به كمك تزريق مواد داخل بافت چربي (مزوتراپي )
2. به كمك امواج صوتي (اولتراسونيك )

ادامه مطلب...
 
«شروعقبلی1234بعدیانتها»

صفحه 2 از 4
 

تقویم

شنبه, 03 اسفند 1398

آدرس مطب

اصفهان - خيابان شمس آبادي - چهارراه عباس آباد - ساختمان ملک - طبقه چهارم تلفن مطب : 2360839 -0311 برنامه بیمارستانیآقای دکتر عمرانی فرد

حاضرین در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم